ДОСТАВКА

Доставку здійснюємо на території України службами доставки «Нова пошта», «Деливери», «Mees Express» і «Укрпоштою» згідно їх тарифів.

При отриманні замовлення перевіряйте наявність і зовнішній вигляд товару. У випадку пошкодження товару або неповної комплектації замовлення вам необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію) і повідомити нам про подію.

Для розничних покупців при замовленні від 500 грн. доставка БЕЗКОШТОВНА!

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Якщо з яких-небудь причин вам не підійшов товар, який ви замовили, ви можете повернути його протягом 14 календарних днів з дня отримання товару при умові, що:

-  товар не був у використанні;

-  збережений товарний вигляд, споживчі  властивості, етикетки, упаковка, комплектність;

-  у вас зберігся розрахунковий документ, що був вкладений у посилку.

 

Для того, що повернути товар зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом та надішліть товар  на погоджену з нами адресу. Після отримання товару ми здійснимо повернення грошей у строк до 3 робочих днів на вказаний вами картковий рахунок.

Ви можете обміняти товар при наявності на складі необхідного артикулу та розміру. У разі різниці в ціні буде проведений перерахунок вартості.

Вартість доставки товару при поверненні або обміну сплачує покупець. При виявленні технологічного браку або невідповідності моделі/розміру/кольору інформації, що була зазначена в замовленні, ми оплачуємо витрати за пересилання повернення.

Повернення товару без браку, що був придбаний оптом, не передбачений.