ДОСТАВКА

Доставку здійснюємо на території України службами доставки «Нова пошта», «Деливери», «Mees Express» і «Укрпоштою» згідно їх тарифів.

При отриманні замовлення перевіряйте наявність і зовнішній вигляд товару. У випадку пошкодження товару або неповної комплектації замовлення вам необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію) і повідомити нам про подію.

Для розничних покупців при замовленні від 500 грн. доставка БЕЗКОШТОВНА!

Безкоштовна доставка до вашої квартири чи будинку або за бажанням до складу Нової пошти на период карантину!

Обирайте безпечний шопінг та бережить себе!

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Якщо з яких-небудь причин вам не підійшов товар, який ви замовили, ви можете повернути його протягом 14 календарних днів з дня отримання товару при умові, що:

-  товар не був у використанні;

-  збережений товарний вигляд, споживчі  властивості, етикетки, упаковка, комплектність;

-  у вас зберігся розрахунковий документ, що був вкладений у посилку.

 

Для того, що повернути товар зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом та надішліть товар  на погоджену з нами адресу. Після отримання товару ми здійснимо повернення грошей у строк до 3 робочих днів на вказаний вами картковий рахунок.

Ви можете обміняти товар при наявності на складі необхідного артикулу та розміру. У разі різниці в ціні буде проведений перерахунок вартості.

Вартість доставки товару при поверненні або обміну сплачує покупець. При виявленні технологічного браку або невідповідності моделі/розміру/кольору інформації, що була зазначена в замовленні, ми оплачуємо витрати за пересилання повернення.

Повернення товару без браку, що був придбаний оптом, не передбачений.