Одежда для беременных от украинского производители NowaTy позволит отлично выглядеть будущим мам, а специалный крой и качественные ткани обеспечат комфорт на всем сроке беременности.

NowaTy ("Нова Ти")- український бренд одягу для вагітних

та мам, що годують.

 Створений у 2015 році з метою виробництва модного, комфортного і оригінального одягу з якісних матеріалів для вагітних та мам, що годують.

 Якщо ви хочете відкрити чи розвинути бізнес з продажу одягу для вагітних, то ваш успіх великою мірою буде залежати від надійного постачальника. Хочемо вас завірити, що з нашою продукцією ви зможете задовольнити смаки навіть найвибагливіших клієнтів.  Наш одяг збільшить оборот вашого магазину та підніме ваш бізнес на новий якісний рівень.

   В нашому інтернет-магазині ви зможете знайти елегантні сукні, стильні штани, красиві блузки та багато іншого для сучасних енергійних майбутніх мам. Кожна модель відрізняється як відмінною якістю, так і ретельно продуманим кроєм, що враховує особливості фігури «в цікавому стані», а також стильною кольоровою гамою. Багато моделей підходять для носіння після вагітності.

  Зручно замовляти одяг для вагітних оптом в нашому інтернет-магазині: ви не витрачаєте час на поїздки, вибір асортименту є простим. До кожної моделі додається докладний опис і детальні професійні фотографії.

  Ми не вимагаємо викупляти моделі ростовками. Ми пропонуємо продукцію дрібним оптом, що дозволяє поповнити гардероб стильними якісними речами для вагітних і мам, що годують, або максимально зорієнтуватися на ринку та виявити потреби ваших покупців. Це значно зекономить вам гроші та час.

  З інтернет-магазинами можлива робота з дропшипінгу.

  Ми гарантуємо просту процедуру повернення та обміну товару згідно закону.

  Нам дуже важлива думка про ваші  вподобання товарів для вагітних і мам, що годують. Тому ми будемо вдячні за ваші побажання.

   Ми мріємо, щоб усі побачили, що період вагітності – це час, коли жінка найкрасивіша. Вона стає іншою, і це прекрасно. "Нова ти" – гарний одяг для нового щастя!

 

Успіхів вашому бізнесу! Заробляйте з нами!